CHECK-IN

17

Qer
CHECK-OUT

18

Qer
GUESTS

1

METRO HOTEL TIRANA

Relaksohuni në hotelin tonë

Mirë se vini në Hotel Metro, hoteli më i ri në Tiranë, zgjedhja e duhur për vizitën tuaj në kryeqytet. I pozicionuar në zonën e Blloku-t, është hoteli ideal jo vetëm për ata që vijnë në Tiranë për arsye biznesi por dhe për ata që kërkojnë të shijojnë aktivitetet e artit, kuzhinës, muzikës, kulturës socializimit, shopping . Mjaftojnë vetëm pak minuta për të arritur në pikat më me interes të qytetit tonë. Stafi ynë do jetë në disposicionin tuaj në çdo moment. Ju mirëpresim.

METRO HOTEL TIRANA

Dhomat më të mira

Metro Hotel Tirana

Dhome Dopio

2 GUESTS

45 mq²

Puna dhe relaksi mund të bashkjetojnë në harmoni në dhomën dopjo me krevat “King size”. Veshja e hijshme e dhomës, stili i ndertimit qe siguron qetësi maksimale, moderniteti i paneleve touch, krevatet relaksuese dhe hapsirat e bollshme për të punuar janë elementët karakterizues në zgjedhjen tuaj.

BOOK NOW FROM

Një pritje simpatike në zemrën e Tiranës ...

METRO HOTEL TIRANA

Bar

Bari ynë ndodhet në katin e parë, në hyrje të sallës kryesore të hotelit. Si të gjitha zonat e hotelit, nuk lejohet duhani në pjesën e brendshme të tij. Pjesa e jashtme përballet me rrugën e qetë ku ndodhet hoteli dhe mund të përdoret si një zonë e pirjes së duhanit. Eshtë hapur nga ora 07:00 - 23:00. Një larmi e madhe e pijeve mund të shijohet në çdo kohë të ditës.

METRO HOTEL TIRANA

Recepsioni

Pritja ndodhet në hyrje të sallës kryesore. Eshtë hapur gjithmonë për mysafirët tanë në çdo kohë. Stafi ynë flet anglisht dhe italisht dhe është në dispozicionin tuaj për të gjitha nevojat tuaja. Informacione të dobishme në lidhje me monumentet e Tiranës, aktivitetet dhe tërheqjet e llojeve të ndryshme do të jenë në dispozicion si broshura ose revista. Stafi ynë gjithashtu do t'u sigurojë mysafirëve tanë kuponë ose bileta për restorante, dyqane, muze, etj.

Relaksohu dhe shijoje
pushimet tuaja

METRO HOTEL TIRANA
sqAlbanian